E-Ticaret

E-Ticaret Nedir

E-Ticaret, dijital ortamda ürün ve hizmetlerin satışına yönelik yapılan faaliyetlerin bütününe verilen addır. Günümüzde bütün sektörlerin nabzını tutan dijital platformlar,E-Ticaret kavramını ticaretin merkezine oturtmuştur. Yeni Pazar alanlarıyla müşteri portföyünü genişletmek ve dijital pazarlama alanlarında yer edinmek isteyen büyük ve küçük işletmeler, internet ortamının profesyonel çözümlerini şirket politikalarına eklemlemektedir. Dijital ortamın getirdiği ihtiyaçlar doğrultusunda E-Ticaret faaliyetleri teknik bazı gereksinimler doğurmuştur. Bu noktadaE-Ticaret hizmeti konusunda profesyonel destek almak şirketler için kaçınılmaz hale gelmiştir.

“E-Ticaret hizmeti, küçük, büyük işletmelerin ve münferit girişimcilerin ticari faaliyetlerini internet ortamına aktarmak için ihtiyaç duydukları profesyonel çözümleri sunmaktadır. Teknolojik olanakların etkili bir şekilde uygulanması için geliştirme ve yürütme desteği veren SEO uzmanları, internet üzerinden tüketici ve işletme arasında köprü kurmayı hedeflemektedir.

E-Ticaret Hizmetleri

İşletmenin etkili tanıtımı ve satış pazarlama süreçleri için pratik sistemlerin geliştirilmesinde kazanma garantili hizmet veren Tuba Şahin Web Tasarım, alanında en donanımlı çözüm ortaklarından biridir. Web tasarım, E-Ticaret faaliyetleri, Google reklamları ve sosyal medya üzerinden SEO hizmetleri sunan Tuba Şahin Web Tasarım ekibinin sunduğu bazı hizmetleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

  • SEO Çalışmaları,
  • Web Site Tasarımı,
  • Web Çözümleri için AR – GE çalışmaları,
  • Web Tabanlı Yazılımlar
  • Network Kurulumu,
  • Ödeme Sistemleri Geliştirme.

Tuba Şahin Web Tasarım’ın sunduğu E-Ticaret ve web tasarımı hizmetlerinden yararlanmak için web sitesini ziyaret edebilir ve iletişim bilgilerini kullanarak irtibat kurabilirsiniz.

İsmet Kaptan Mahallesi 1385 Sokak No:3 Ofis : 606 Yeni Asır İş Merkezi Konak - İZMİR

Copyright © 2021 Tubasahin.com.tr Bir Mina Web Tasarım Ajansı Reklam ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti. Kuruluşudur.