SEO

Google SEO

İster kurum içi bir SEO ekibiniz olsun, ister bir SEO uzmanı veya SEO danışmanı arıyor olun, sonuç odaklı Google SEO ve içerik pazarlama stratejileri ile büyümenizi hızlandırmanıza yardımcı olmaktan gurur duyacağız. Site içi ve site dışı SEO’nuzu optimize etmek, SEO için optimize edilmiş açılış sayfaları oluşturmak ve hedeflenen organik trafiği yönlendirmenize, olası satışları artırmanıza ve gelirinizi artırmanıza yardımcı olacak bir içerik takvimi oluşturmak için sizinle çalışmaktan gurur duyacağız. Tuba Şahin Google SEO hizmetleri ile elde edebileceğiniz avantajlar oldukça fazla:

“Anahtar kelime sıralamalarını ve organik trafiği iyileştirmek,

SEO ve içerik pazarlaması ile yeni müşteriler kazanmak,

Satışlarınızı ve gelirinizi artırmak

Teknik SEO ve bakım.

SEO Hizmeti

Uzun zamandır Google SEO hizmeti ile şirketlerle çalışmaktayız. Şirketin web sitelerini son derece rekabetçi, reklamsız anahtar kelimeler için Google’ın ilk sayfasında sıralamalarına yardımcı olmak için tasarlanmış SEO büyüme programları oluşturabiliriz. Tüm müşteriler için her seferinde olağanüstü sonuçlar veren ve tüm algoritma güncellemelerine dayanan süreçlerimiz ve sistemlerimiz bulunmaktadır. Google SEO için Tuba Şahin ile çalışan şirketlerin hepsinde, organik trafiğini üç katına çıkarıyoruz ve ortalama olarak, olası satış yaratmada %90’lık bir artış ve yıllık satışlarda %60’lık bir artış sağlamaktayız.

İletişime geçerek Google SEO almak istediğinizde sizin için bir program oluşturup fiyat tekliflerimizi bildiririz. Arama motorlarında görünür olmak ve daha çok potansiyel müşteriye ulaşmak için hemen iletişime geçin!

Seo için neler yapılmalıdır ?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), web sayfanızın arama motorlarında yüksek sıralamalarda görüntülenmesini sağlamak için yapılan birçok faktöre odaklanır. SEO için yapılması gereken bazı önemli faktörler şunlardır

Hedef kitlenizin hangi anahtar kelimeleri kullandığını belirlemek için anahtar kelime araştırması yapın. Web sayfanızda bu anahtar kelimeleri kullanarak içeriğinizi optimize edin.

İçeriğiniz, anahtar kelime densitesi, meta açıklamaları, başlık etiketleri gibi faktörler dikkate alınarak optimize edilmelidir.

Kaliteli ve uygun içeriklere yapılan doğal bağlantılar, arama motorları tarafından güvenilir web sayfaları olarak değerlendirilir.

  1. URL yapısı, kolay anlaşılır ve arama motorları tarafından okunabilir olmalıdır.

  2. Mobil uyumluluk: Mobil cihazlar için optimize edilmiş web sayfaları, arama motorları tarafından öncelikli olarak değerlendirilir.

Sosyal medya hesaplarınızı kullanarak web sayfanızı tanıtmak ve yaymak için fırsatlar yaratın.

Web sayfanızın performansını izlemek ve geliştirmek için analitik araçları kullanın.

Web sayfanızı sürekli olarak güncel tutun ve içeriğinizi sürekli olarak optimize edin.

 

Bu faktörlerin tümü, arama motorları tarafından güncel algoritmalara uygun olarak yapılmalıdır. SEO, zaman ve çaba gerektirir, ancak uzun vadede web sayfanızın arama sonuçlarında yüksek sıralamalarda görüntülenmesini sağlar.

Yorum yap..

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İsmet Kaptan Mahallesi 1385 Sokak No:3 Ofis : 606 Yeni Asır İş Merkezi Konak - İZMİR

Copyright © 2021 Tubasahin.com.tr Bir Mina Web Tasarım Ajansı Reklam ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti. Kuruluşudur.