SEO

İzmir Google Harita Ekleme

İzmir Google harita ekleme işlemini bir Google Haritalar girişiyle hallettiğinizde, şirketiniz için çevrimiçi erişilebilirliğinizi optimize etmiş olursunuz. Giriş ücretsizdir ve birkaç dakika içinde oluşturulabilir. Bu, çevrimiçi varlığınızı hedeflenen bir şekilde optimize etmenizi sağlar. Bu şekilde şirketiniz, eşleşen yerel arama sorguları için Google aramasında da görüntülenecektir. Bunun için bir web sitesine ihtiyacınız yoktur.

“Şirketinizin Google Haritalar’da görünmesi için ücretsiz bir Google hesabına ihtiyacınız olacaktır.

  • Google My Business’a gidin ve sağ üst köşedeki “Şimdi Başla” düğmesini tıklayın.
  • Google Hesabınızla oturum açın veya ücretsiz bir hesap oluşturun.
  • “Konum Ekle” yazan mavi düğmeye tıklayın.

İzmir Google Harita Ekleme Detayları

Birkaç adımda, Google artık şirketiniz hakkında çeşitli bilgiler isteyecektir. Buna şirket adı, adresi veya şirket kategorisine ilişkin bilgiler ve açılış saatleri dahildir. Ayrıca (varsa) bir web sitesi de buraya girebilirsiniz. “Bitir” seçeneğine tıkladıktan sonra, şirketinizi doğrulamanız gerekir. Bunu yapmak için sunulan seçeneklerden birini seçmelisiniz. Şirketiniz hemen görüntülenmese bile girişinizi düzenleyebilir ve örneğin fotoğraf veya şirket logosu yükleyebilirsiniz.

Haritaya eklemenin yanı sıra şirketinizi yahut markanızı internet dünyasında görünür kılmanın başka yolları da vardır. Tuba Şahin Web Tasarım ile markanız için kurumsal bir web sitesinin oluşturulmasını da talep edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sosyal medya yönetimi ve SEO hizmetleri gibi hizmetler de Tuba Şahin ile sizlere sunulmaktadır. Ticari kârınızı artırmak ve dijital alanda daha görünür olmak için hemen iletişime geçin!

Yorum yap..

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İsmet Kaptan Mahallesi 1385 Sokak No:3 Ofis : 606 Yeni Asır İş Merkezi Konak - İZMİR

Copyright © 2021 Tubasahin.com.tr Bir Mina Web Tasarım Ajansı Reklam ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti. Kuruluşudur.